Gruba przesada kurde.

Na zdjęciu poniżej widać wejście do Stumilowego Lasu, co on tak naprawdę ma góra z pół mili, ale nie ma co grymasić, jest jak jest, w każdym razie to jest las stary okropnie, w którym wszystko trzeszczy, szumi i gwiżdże, produkując człowieku ciary na plecach, i może dlatego ja go tak lubię, bo on mnie wyrywa z uśpienia rutyną codzienności, i budzi we mnie wojowniczą księżniczkę Xenę, która chwyta za miecz i atakuje hordy barbarzyńców z rozwianym włosem, to znaczy nie że barbarzyńcy mają włos rozwiany, chociaż może i mają, nie wiem, hm, w sumie żadnego nigdy nie widziałam, w każdym razie ten pan co przechodził obok z pieskiem to on był naprawdę pod wrażeniem mojej wojowniczości, widziałam to w jego wzroku i w sposobie w jaki złapał pieska i tchórzliwie przyspieszył kroku zamiast stanąć dzielnie i polec z mojej ręki.

Mogło również chodzić o to, że było jeszcze wcześnie, a ja przed pierwszą kawą to umówmy się nie wyglądam specjalnie reprezentacyjnie, taki trochę rasta-zombie-piorun-w-szczypiorek-pijany-zając, ale żeby zaraz biec tak szybko, że mało pieska nie zgubić, no to jest jednak gruba przesada. Gruba.

Stumilowy las półmilowy

2 myśli na temat “Gruba przesada kurde.

Dodaj własny

    1. Fryzura, wory, krok ociężały, wzrok półprzytomny, tak po prawdzie to ja się temu panu wcale nie dziwię, zwłaszcza w tym lesie skrzypiącym i gwiżdżącym.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: